Galeri

İletişim Bilgileri

[ KURUMSAL ]

Ankara Asansör Hakkımızda

Ankara Asansör eğitimli ve tecrübeli Servis Teknisyenleri ile 20 yılı aşkın bir süredir Ankara geneli Bakım, Montaj, Demontaj ve Revizyon alanlarında hizmet vermektedir. Bu bağlamda yılların verdiği Tecrübeye dayanarak bugün geldiğimiz noktaya baktığımızda Yıllar önce Ankara Asansörle çalışmayı Tercih eden müşterilerimizin halen bu yolda yanımızda olup birlikte yürüdüğümüzü ve buna ilave olarak yeni müşteri portföyü oluşturduğumuzu gördüğümüzde haklı bir gururla müşterilerimizin alınan hizmetten ilk günkü gibi memnun olduklarını görmekteyiz.

Alanında Uzmanlaşmış, gerekli eğitimi almış Teknik personellerimiz sizleri ve asansörlerinizi korumak için müşterilerimizin isteklerine en uygun şekilde projelendirip, Yine kendi alanında uzmanlaşmış Montaj ekibimizin uygulamasına hazır hale getirir.

Deneyimli ekibimizle birlikte bugüne kadar yüzlerce insanı Güvenli bir şekilde taşıdık. Ankara Asansör ekibi olarak her kesimden beğenilmekteyiz ve her geçen gün Bakım, Montaj, Demontaj ve Revizyon sipariş kotamızı artırmaktayız Ankara Asansör olarak hedefimiz ise %100 tam kapasite ile Hizmet vermek. Doğru projelendirilip tasarlanmış bir Asansör Montajı, De montajı ve Revizyon, çalışması ile Müşterilerimize Asansörlerinin emniyetli ve daha verimli hizmet vermesini sağlarız.

[ Şirket Stratejisi ]

Bizim Felsefemiz

ANKARA ASANSÖR olarak, çalışanlarımıza, müşterilerimize, kullanıcılarımıza ve tüm ortaklarımıza karşı sorumlu ve sadakatle faaliyet göstermekteyiz.

Misyonumuz

Asansör üretiminde dünya lideriyiz. Yeniliğe, altyapıya ve çalışanlarımıza yatırım yaparak sürekli büyüme ve başarı elde ederiz.

Vizyonumuz

Günlük olarak üstlendiğimiz girişimler aracılığıyla yönetim modelimize ve tüm operasyon yelpazemize yansıtılır.

Değerlerimiz

Asansör Sistemleri

ASANSÖRLER YUKARI VE AŞAĞI HAREKET EDEBİLMEK İÇİN BİR GÜCE İHTİYAÇ DUYMAKTADIR. BU GÜCÜ SAĞLAYAN SİSTEMLER TAHRİK SİSTEMLERİ ADINI ALMAKTADIR. TAHRİK SİSTEMLERİ ASANSÖRÜN ÇALIŞMA SÜRECİNDE BÜYÜK BİR ROL OYNAMAKTADIRLAR. TAHRİK SİSTEMLERİ İKİ ANA BAŞLIKTA İNCELENEBİLİR. BUNLAR; ELEKTRİKLİ TAHRİK SİSTEMİ VE HİDROLİK TAHRİK SİSTEMİDİR.

Sertifikalarımız