Galeri

İletişim Bilgileri

Engelli Asansörleri

Yürümekte zorluk çeken, yaşlı, engelli ve tekerlekli sandalye kullanıcılarının ulaşımlarını kolaylaştırmak amacıyla engelli asansörü kullanılmaktadır. Ankara’da iş yerleri tekerlekli sandalyeler de dâhil olmak üzere tüm çalışanlar, ziyaretçiler ve müşteriler için mekânınızın erişilebilir olmasını istiyorsanız TEKDAĞ ASANSÖR olarak İşinizin tüm bireylere açık hale getirebilir ve Engelli Yasası’na uymanıza yardımcı olabiliriz.

TEKDAĞ ASANSÖR Engelli Asansörlerinde neredeyse her işletmeye uyacak şekilde özelleştirilebilir. Tekerlekli sandalyedeki bireylerin binanızın bir katından diğerine güvenli ve kolay bir şekilde hareket etmelerine yardımcı olmak için içeride çalışabilir veya merdivenleri varsa ancak bir rampa yoksa kişilerin binanıza girmesine yardımcı olmak için dışarıya monte edilebilir.

TEKDAĞ ASANSÖR olarak Tüm modellerimiz standartları üstünde güvenlik özellikleri ile donatılmıştır.
Engelli Asansörlerinin bazı modelleri vidalı tahrik sistemi ile çalışır ve dikey olarak hareket eder. TEKDAĞ ASANSÖRLERİNDE bir kullanıcının asansörü başlatmak ve durdurmak için bir düğmeye basması yeterlidir. Ticari veya yoğun kullanımlı uygulamalar için Ticari Paket ve Ekstra Yoğun Trafik olmak üzere iki pakete ihtiyacı vardır. TEKDAĞ ASANSÖR ün Bir başka engelli asansör modeli hidrolik güç kullanarak tekerlekli bir sandalyeyi dikey olarak içeride veya dışarıda götürebilir Normal bir asansörle aynı güvenlik özelliklerine sahiptir, ancak kapalı bir platform içermez. Üç metrenin üzerinde seyahat etmeyi amaçlayan E07 veya E10, bir asansör şaftının içine yerleştirilir. TEKDAĞ ASANSÖR E07 ile E19 model Engelli Asansörler aynı özelliklere sahiptir ancak alüminyum çerçeve, şeffaf akrilik paneller ve çıkış kapıları bulunan bir asansör şaftına da sahiptir Üstten aşağıya iniş tamamen raylarla, şaftla ve kapıyla kapatılmış veya açık olabilir. Hem içeride hem de dışta kullanılabilir.

TEKDAĞ ASANSÖR ün amacı Kişilerin ev ve çalışma ortamında veya kamusal alanda, yokluğu veya varlığı nedeniyle işleyişi sınırlayan ve engel yaratan faktörleri ortadan kaldırmaktır. TEKDAĞ ASANSÖR Hasta, yaşlı veya yürüme zorluğu çeken kişilerin ve ailelerin daha iyi bir yaşam sürmeleri için yıllarca keyifle kullanabileceği merdiven asansörlerinin montajını da itina ile yapar.

TEKDAĞ ASANSÖR engelli asansörlerde bir makine değil, aynı zamanda modern binalara uyarlanabilen platform tipi Merdiven Asansörü düz merdivenler için müşterilerine sunmaktadır. 10 m ve üzeri seyir mesafesi söz konu olduğunda enerji beslemesini raylar üzerinden alan, çift ray teknolojisi ile hareket eden ve yoğun trafiği olan kamusal alanlarda kullanabileceğiniz mükemmel Platformlu Merdiven Asansörü ’dür. Katlanabilir platformu ile platform katlandıktan sonra, merdivenler tamamen size kalır. Mobil uygulaması ile cep telefonları üzerinden tüm konfor ayarlarına erişim olanağı sağlar. Merdiven asansörü üzerindeki tüm hata ve arızaları görebilir müdahale edebilirsiniz. Merdiven Asansörünüzü daha rahat kullanabilmeniz için multi dil seçenekli VSR sesli asistan sizleri yönlendirir.

TEKDAĞ ASANSÖR Ankara’daki iş yerinizde erişilebilirliği artırmanız gerekiyorsa Standart güvenlik özellikleri ile donatılmış çeşitli modellerde, işletmeniz için doğru çözümü bulmanıza yardımcı olabiliriz.