Galeri

İletişim Bilgileri

Ofis, otel, alışveriş merkezi gibi asansörde yolculuk yapılırken dışarının görünebilirliğinin sağlanılmasıdır. Kırılmaz lamine camdan yapılıp herhangi bir tehlike esnasında yolculara zarar vermeyecek şekilde tasarlanır. Kabinin cam ile çerçevelenmiş olması kullanıcısına ferahlık vermektedir.

TEKDAĞ ASANSÖR olarak bir estetik harikası binanızın mimarisine ayrı bir özellik katan panoramik asansörler her bina için ayrı ayrı tasarlanır. Kabinin cam ile çerçevelenmiş olması asansör kullanıcısına ayrı bir ferahlık hissi vermektedir ve insanlar kapalı bir asansör yerine panoramik asansörleri bu sebeple daha çok tercih etmektedir. Alışveriş merkezleri, plazalar, kamu binaları, restoranlar, oteller ve eğlence merkezleri panoramik asansörlerin en çok tercih edildiği yapılardır.

TEKDAĞ ASANSÖR kabin kaplamasını laminant veya krom-nikel yapabileceği gibi tüm tasarım hayalleriniz kadar sınırlıdır. Yine TEKDAĞ ASANSÖR olarak Kapılar yarım otomatik olacağı gibi panoramik asansörlerde genel olarak tam otomatik asansör kapıları tercih sebeplerindendir. TEKDAĞ ASANSÖRLER Otomatik kapıları hem krom-nikel olarak hem cam panel olarak tasarlayabilmektedir. TEKDAĞ ASANSÖR binanızın yapısına uygun mimari tasarımını bozmadan kare, köşeli, yuvarlak, üçgen şekillerde kabinler tasarlar aynı zamanda binanızın mimarisini sıkıntıya sokmadan, tasarımını bozmadan tahrik düzenini elektrikli veya hidrolik olarak müşterilerinin hizmetine sunar.

TEKDAĞ ASANSÖR panoramik asansörlerinin boyutları ve ebatları 4 kişiden az olmamak kaydıyla 21 kişiye kadar çeşitli kapasitelerde ve ölçülerde yine siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.0,63 m/sn hızdan 2,5m/sn hıza kadar çıkabilecek kapasitedeki özelliklere sahiptirler.

TEKDAĞ ASANSÖR panoramik asansörün en güzel ve en büyük özelliği yan ve arka cephelerinin camdan tasarlanıp üretilmesidir. TEKDAĞ ASANSÖR Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak adına cazip tasarımlarıyla kullanım keyfine eşsiz bir şekilde özel çözümler üretir. Görsel anlamda asansörlerinizin tasarımlarında elde edebileceğinizin en iyisini sunmaktayız.