Galeri

İletişim Bilgileri

Her geçen gün artış gösteren araçların otopark sorununu azaltan araç asansörleri, binalarda otopark amaçlı alanların yetersizliği durumunda kullanılır. Bu asansörler ile bina üstleri ve bodrum katları otopark olarak kullanılabilmektedir. Otopark işletmeleri ve otomotiv firmaları tarafından da sıklıkla tercih edilen bu sistem binalarda yol ve rampa gibi yer kayıplarını kullanım alanı olarak geri kazandırmaktadır.

TEKDAĞ Araç Asansörleri; Yer altında veya üstünde çok katlı otoparklarda ayrıca yüksek binalarda araçların otoparka inip çıkması için kullanılan Elektrikli ve Hidrolik asansörlerdir. TEKDAĞ ASANSÖR Kabin içi butonları her iki duvara monte edilip ölçüleri kapı cam yüksekliği seviyesine göre Otomobille asansöre binen kullanıcının asansörden hiç inmeden istediği kata gidebilmesi adına tasarlanmaktadır. TEKDAĞ ASANSÖR Kabinlerinin içi satine paslanmaz, Kabin tavanı spot aydınlatma, Kabin zemini ise baklava sac ile döşenir. Otomobil asansörde hareket halindeyken kabin duvarlarına çarpmasını engelleyecek kabin duvarlarına tampon seviyesinde koruma bantları döşenir.

TEKDAĞ ASANSÖR Kabinlerinde Tam otomatik kapılar kullanılır. Kabin kapasitesi yüksek olan asansörler olduğunda kapı boyutları da büyür. TEKDAĞ ASANSÖR araç asansörlerinde Kullandığı kumanda panoları VVVF (değişken voltaj ve frekans) sürücülü yani frekans kontrollüdür. Otomobil içerisinde sarsılmaları önlemek adına VVVF sistemli kumanda panoları tercih sebebimizdir. TEKDAĞ ASANSÖR olarak Yüksek kapasiteli asansörler için Hidrolik asansörler de tercih edilebilmektedir.

TEKDAĞ ASANSÖR olarak Kapılar genellikle ESB boyalı olarak üreticiden temin edilir fakat tercihe göre satine paslanmaz kapı da temin edile bilinir. TEKDAĞ ASANSÖR olarak Kapı eşiklerinde mutlaka güçlendirilmiş eşik kullanılır. TEKDAĞ ASANSÖR İnsan Asansörlerinde gösterdiği Can ve Mal Güvenliği için uyguladığı titiz çalışmalarını Araç asansörlerinin kurulum aşamasından montajına kadar özenle takip eder.